Kurzy

Profesionální kurzy:
Na základě dlouholetých zkušeností jsme vybrali druhy kurzů, které jsou důležité jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Kurzy jsou koncipovány tak, aby jste si mohli osvojit profesionální techniky a dokázali po absolvování kurzu s vlastní jistotou líčit jako profesionál.

Každý z nás je individuální a má jiné schopnosti přijímat informace, nebo si osvojit technologické postupy. Individuálně se věnujeme každému jednotlivci a časový rozvrh je navržen tak, aby jste zvládli techniky a kurz byl pro vás zábavou.

Zásady a pravidla pro účastníky kurzů

V základních technikách se seznámíte s pomůckami pro profesionály, naučíte se, jak vybrat správně make-up, základní korigování obličeje, kamuflage ( zakrytí vzhledových vad), denní a večerní líčení.  V první polovině dne se seznámíte s teorií a názornou ukázkou od profesionála. V druhé půlce si budete osvojovat techniky na figurantech.

Mnohokrát se nám stalo, že některé kosmetičky se přihlásí do pokročilého kurzu II. ,ale neumí kamuflage, nebo korigování a stínování obličeje. Proto doporučuji nejprve absolvovat základní techniky , protože v pokročilém kurzu se tímto už nezabýváme a zdržovalo by to ostatní účastníky.

Cena: 1.800,- Kč

( 2.500,- Kč  individuální kurz pro jednotlivce)

Doba trvaní : 1.den

Max. počet ústníků 6

Rezervační poplatek 1.000,- Kč

26

4

6

22

Kurz pro pokročilé. Svatební líčení považuji osobně za nejsložitější, protože je to skloubení denního líčení, slavnostního a foto make upu.

Dozvíte se o speciálních podkladech, naučíte se dokonalý make up, který musí nevěstě vydržet celý den. Budete rozvíjet svou kreativitu a naučíte se používat efekty pro svatební líčení – flitry, kamínky. Součástí kurzu je lepení řas. Předáme vám zkušenosti jak komunikovat s nevěstou a docílit těch nejlepších efektů, aby make up ladil a vydržel co nejdéle.

Tipy pro nalíčení svatebních hostů. Komunikace s nevěstou, organizace ve svatební den.

Cena: 1.700,- Kč

Doba trvání : 1 den

Max. počet účastníků :  10

Rezervační poplatek 500,- Kč

6 (1)

27u

5

21

Foto: Josef Omelka

Profesionální líčení na fotku i na kameru. Rozdíl mezi ČB a barevnou fotografií. Důležité techniky pro focení foto booku.

Líčení probíhá na modelkách a ve spolupráci s profesionálním fotografem, takže se naučíte spolupracovat přímo při focení a získáte svou profesionální práci na CD.

K dispozici profesionální pomůcky a značková kosmetika

Cena : 2.500,- Kč ( v ceně je modelka)

Doba trvání : 1 den

Max. počet účastníků

KURZY PRO PROFESIONÁLY– jsou vhodné pro všechny, kdo pracují s barvama ( vizážisty, stylisty, kosmetičky, kadeřnice, švadleny atd.)

Jste kosmetička, kadeřnice, vizážistka, nebo prodáváte v butiku?

Jsou pro vaši práci barvy důležité?

Pokud jste odpověděli na obě otázky ANO, je tenhle kurz právě pro Vás!

Když se dnes rozhlédnete kolem sebe, vidíte svět, který se rychle mění… Co platilo včera, je dnes jen iluze. Abychom uspěli, , měli bychom se každý den učit něco nového, přizpůsobovat se, pozorně vnímat a předvídat trendy a růst ve své profesionalitě.

Za poslední léta udělala barvová typologie dost velký pokrok a rozšířila se do spousty odvětví.

Základ zůstává ale stále stejný, a podstatou je , se vyznat ve studených a teplých odstínech, a podle určitých předpokladů umět zařadit typ člověka k určitému barevnému typu.

Po dvacetileté zkušenosti v oboru jsem připravila dvoudenní podrobný kurz, který vám pomůže se orientovat v základních odstínech tak, aby jste dokázali po absolování kurzu s jistotou klientům poradit a pomohli pro ně vybrat barvy, které nejlépe vystihují jejich osobnost.

Program:

I.Den – míchání barev ( základní spektrální kruh, rozdělení barev  do typů )

Rozdělení typů a charakteristik do jednotlivých období (jaro, léto, podzim, zima)

  1. Den – postup při typování, pomůcky, orientace v šátcích, charakteristické vzory pro jednotlivé typy

Podrobný rozbor jednotlivých období ( vzory, bižuterie, líčení atd. )

Jedná se o dvoudenní kurz.

Cena: 3.000,- Kč ( v případě více osob je možná sleva)

barv1

barv4

barv2

barv3


Kurz pro pokročilé. Naučíte se, jak zvládnout  dokonalý make up, co je důležité pro make up na mole pod světly reflektorů, jak ho rychle upravit, nebo nalíčit tak, aby odpovídal danému tématu ( předváděným modelům) a vypadal dobře i na fotografii, jak se líčí při focení booku ( prezentační portfolio pro medela/ku) a zásady při líčení pro focení na reklamu.

7831_1137117269077_1261735863_30401526_3387723_n

wella fashion

face 555

 

Techniky líčení zralé pleti Nalíčit mladou a bezchybnou tvář umí téměř každý, ale udělat dokonalý make up ženě v letech je umění.. Triky a řešení typických problémů, suchosti pleti, šupinek, zjemňování vrásek, korekce povislých víček , obnovení tonality pleti a mnoho dalších tipů na problémy zralé pleti. Volba barev a postupy omlazení vzhledu.

 Kreativa

LÍČENÍ PRO REKLAMU A MÓDNÍ FOTOGRAFII

Kurz je určen pro pokročilé v oboru líčení.( Doporučení: ideální je mít základní kurz fotomake upu) Naučíte se, jak přizpůsobit make up pro dané téma, jak postupovat při focení foto booku.

Foto book je základní prezentací každého modela, kde se projeví jeho variabilita a schopnost přizpůsobit se pro danou reklamu, nebo prezentaci na mole. Proto se klade důraz nejen na profesionální provedení fotografie, ale na dokonalý makeup.

Vizážista má nepostradatelné místo při jeho zhotovení. Většinou se požaduje nejen nalíčení dokonalého make upu, ale asistenci při focení , vlasový styling a styling v oblečení. Booky může dělat jen profesionál v oboru, který ví, co se od něj očekává a dokáže nejen improvizovat, ale navodit takovou atmosféru, aby byl model uvolněný a dokázal před objektivem maximum. Fotobooky si zhotovují zejména začátečníci v oboru modelingu a také na této prezentaci záleží, jak uspějí. Proto je důležitá profesionalita a dokonalá spolupráce jak s modelem, tak s fotografem.

Spolupráce s profesionálním fotografem.

Vizážista, není-li přítomen kadeřník, je nucen zvládnout základy úpravy vlasů. Tak, abyste je zvládali na dobré úrovni, naučíme vás úpravu ze suchých vlasů, účesy, natočení, krepování, zdobení, drdoly, kreativní styly. Nestříháme, nebarvíme ! Naučíme vás upravit jednoduše jakýkoliv typ vlasu v krátkém čase, seznámíme vás s nutnými pomůckami i přípravky.

248236_561229023938119_1906101652_n

1507160_673277536066600_646240743_n

74393_314085792041433_556624651_n

71395_558428994218122_1480005202_n

1797351_528808947235782_1279639805_n

66424_558428890884799_808052196_n

528447_517735004954188_1507306827_n

Glomour je individuální druh líčení pro reklamu spojenou s luxusním oblečením a prádlem. Není to realita, ale iluze dokonalosti. Proto je důležité použít fantazii a nebát se zapojit svou kreativitu.Speciální podkladové báze, tekuté linky, použití třpytů a lesků a perleťových stínů, lepení řas, modelace obličeje a profesionální techniky vám pomohou zvládnout oslnivé líčení jako pro titulní strany luxusních časopisů.

1935634_527606767300345_599969177_nTento jednodenní kurz je zaměřen na zdokonalení již zvládnutých technik a zejména na rozvíjení kreativity při líčení. Líčení na dané téma – karnevalové, extravagantní, dobové líčení.

wella fashion

mlha make up

Veronika

Tento intenzivní rekvalifikační kurz je určen pro ty, kteří se chtějí profesionálně zabývat vizážistikou a poradenstvím v oblasti barev.

Na základě tohoto kurzu můžete získat živnost  VIZÁŽISTA

Náplní profese je poradenství v oboru image, v oblasti barvové typologie, líčení pro různé příležitosti ( denní, večerní, svatební, na molo, foto make up )  Individuální práce s klientem při tvorbě jeho vlastního image.

Kurz je vybaven vysoce kvalitní dekorativní kosmetikou a profesionálními pomůckami. Každý z účastníků obdrží skripta, která obsahují základní techniky líčení a nejdůležitější poznatky k jednotlivým typům líčení. Velký prostor v kurzech věnujeme zejména praktické části, aby si absolventi osvojili co nejvíce profesionální návyky.

Po absolvování praktické a teoretické zkoušky získáte certifikát „ VIZÁŽISTA & PORADCE PRO BARVOVOU TYPOLOGII „

Rezervační poplatek činí 2.000,- Kč  doplatek první den v kurz

1 (1)

3

2

4 (1)

Podrobná náplň kurzu :

1.Den
–           Smysl práce vizážisty
–           BARVOVÁ TYPOLOGIE I
–           Vnímání barev, psychologie barev
–           Míchání barev
–           Pomůcky pro typování

2.den
Základní techniky líčení
–           Rozlišení tvarů obličeje
–           Seznámení s pomůckami
–           Základy hygieny
–           Orientace v dekorativní kosmetice
–           Názorná ukázka – líčení denní
Oběd
–           PRAKTICKÉ  PROCVIČOVÁNÍ  ( navzájem)
–           Denní líčení
–           Večerní líčení

3.den:   Barvová typologie II.

Postup při typování
–           Doplňky
–           Souvislost typu se stylem osobnosti
–           PRAKTICKÉ PROCVIČOVÁNÍ

4.den:
–           Svatební a slavnostní líčení
–           Kamuflage
–           Korekce obličeje
–           Úprava obočí do tvaru
–           PRAKTICKÉ LÍČENÍ NA MODELU

5.den:  Psychologie práce se zákazníkem
–           Profesionální  image ( image muže, image ženy)

6.den:
–           FOTOMAKE UP
–           Lepení řas
–           Efekty
–           Rozvoj kreativity
–           Líčení fotomake upu
–           Spolupráce s fotografem
–           Focení v exteriéru

7.den:  –   Vlasové úpravy pro vizážisty

Doba trvání:  50 hod.

Jedná se o individuální kurz. V dopoledních hodinách je teorie a ukázky, v odpoledních hodinách praktické procvičování

Bližší informace obdržíte na emailu : mejzrova@visageinstitut.cz

portrét

Tento kurz je zaměřen pro naprosté laiky. Naučíme vás orientovat se v dekorativní kosmetice, jak si správně vybrat make up, základní techniky korigování vašeho obličeje a jak zhotovit sama sobě dokonalý denní a večerní make up. Kurz je zaměřen na individuální potřeby každé z vás a přizpůsobení vašim schopnostem. Praktickou ukázkou i cvičením se naučíte používat přípravky i pomůcky jako profesionál. Make up bude přizpůsoben i vašemu typu a profesionálním potřebám.

Cena: 960,- Kč

Doba trvání: cca 2-3 hod

Termín:  individuální dle objednávky klienta