Zážitkové focení

web new

Co si můžete představit pod zážitkovým focením?

Den, kdy Vás budu hýčkat a budete se cítit skvěle a atraktivně;-)

Většina žen jsou k sobě příliš kritické a vidí se v tom horším světle. Až po letech i při proměnách jsem zjistila, že pohled do zrcadla jim nestačí, ale fotografie je přesvědčí. Zážitkové focení je můj projekt, do kterého jsem vložila víc jak 15 let zkušeností v oboru.

Součástí zážitkového focení je vizážistický servis. Nalíčím vás ( fotomake up), upravím vlasy. Další součástí je poradenství ve stylingu a barvách oblečení. Při návštěvě partnerského butiku vyberu několik outfitů včetně doplňků. Nemusíte si je kupovat, jen vám je zapůjčíme na focení. Vlastní focení probíhá většinou venku, nebo v interiéru. Vzhledem k tomu, že učím modelky jak se fotit, dokáži s vámi pracovat tak, aby jste na fotkách vypadali hezky a přitažlivě. Důležitá je celková atmosféra, aby jste se cítili uvolněně a příjemně.

Zážitkové focení není jen o samotných fotkách. Je to den, kdy si žena může odpočinout a věnovat se sama sobě. Najít svou ženskost a zvýšit své sebevědomí.

Závěrem získáte min. 10 fotografií graficky upravených na DVD. V rámci zážitkového focení můžeme udělat i fotografie pro prezentaci ve vaší profesi.

Dárkový poukaz na tento den je určitě vchodným dárkem pro každou ženu bez rozdílu věku.

Zážitkové focení s proměnou

V rámci zážitkového focení může proběhnout i vlasová proměna.

Ve spolupráci s kadeřnicí navrhneme ideální ůčes a provedeme i realizaci. ( vlasovou proměnu si každý hradí sám).

Délka trvání cca 5 hod.

10347230_747353165325703_3963056399837971584_n
Dáša proměna
web80
Dáša web