Co je to Zážitkové focení? Proč vznikla značka VR EXCLUSIVE?

Přes 20 let jsem  spolupracovala  s profesionálními  fotografy. Někdy se mi nelíbil přístup ke klientům a pohled, jakým fotograf k focení přistupuje. Nemám na mysli focení reklamy, nebo reklamních předmětů,ale focení „obyčejných“   lidí.

Většina z nás se stydí před objektivem.  Každý z nás ale chce pár fotek na památku, nebo pro své blízké. A to už nemluvím o tom, že v době sociálních sítí se fotografiemi mnohokrát prezentujeme.

Po mnoha letech jsem si splnila sen a založila vlastní značku VR EXCLUSIVE .

Co vlastně tahle značka znamená? Je to spojení focení s přípravami, vizážistickým servisem, poradenstvím a hlavně příjemnou atmosférou v průběhu celého focení.

Vzhledem k tomu, že jsem roky vlastnila produkční a modelingovou agenturu a učila fotit modelky, vím, jak nejlépe vás postavit, aby vám to slušelo.  Káždá žena může být atraktivní!

Součástí focení je profesionální líčení, vlasové úpravy, doplňky a pak také vypůjčení oblečení a poradenství ve stylu. Mým cílem je, aby jste se cítili uvolněně, atraktivní a sebevědomé.

Focení probíhá v exteriéru. Venku jsou pozitivní energie, které odbourají stísněné pocity, které můžete mít třeba v ateliéru.

12345678

 

Zážitkové focení je den, který by si zasloužila každá žena.

Udělat si den pro sebe a nechat se hýčkat v rukou profesionálů je sen každé z nás.

 

Tento dárek si mužete dopřát sama pro sebe, nebo je to hezký dárek v podobě poukazu.